Н О В И Н И
Генеральний прокурор Юрій Луценко анонсував перевірку старих справ щодо працівників прокуратур, які раніше підозрювались у корупційних злочинах та пообіцяв звільняти тих, хто має проблеми з декларуванням. Як повідомляє УНН, про це він сьогодні заявив на брифінгу, передає «Закон і Бізнес».
Законопроект про антикорупційні суди зареєстровано у Верховній Раді і найближчим часом буде розглянуто на засіданні комітету.

Криминальне провадження
розбій та кража кримінал в ДТП незаконний оббіг наркотиків вбивства, тілесні ушкодження економічні злочини корупційні злочини
Адміністративні провадження
визнання нормативних актів недійсними представництво під час перевірок оскарження рішень держ.органів оскарження бездіяльності посадовців спори з суб`єктами владних повноважень спори у виборчому процесі
розподіл майна спадкові справи страхові спори при ДТП шлюбні спори визнання договору недійсним спори у сфері праці
Цивільні справи
advocate.lypiavka@gmail.com
(093) 033-34-35
(098) 033-34-35
(044) 227-17-90
Додаткова контактна інформація:
07400 Київ, вул. В. Чорновола 41
РЕЗЮМЕ   АДВОКАТА
Адвокат Липявка Ігор Олександрович народився 16 травня 1979 року.
Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю серії КС № 5931/10 видане Радою адвокатів Київської області.

ОРГАНИ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Закінчив Національну академію внутрішніх справ України у 2003 році.
З 2003 до 2007 року працював в органах внутрішніх справ переважно у напрямку ДАІ.
При здійсненні функційних обов'язків займався: розслідуванням ДТП; розслідуванням злочинів, розслідуванням та розшуком викраденних автомобілів; роботою з порушниками правил дорожнього руху у рамках спеціальних операцій "нетверезий водій", "контрабанда", "нелегальний мігрант", "стоп наркотик" та інших; розшуком злочинців які причетні до різного виду злочинів; відпрацюваннями сумісно з митними органами, прикордонними та податковими службами; сумісною співпрацею з відділами по боротьбі з незаконним оббігом наркотиків, відділом по боротьбі з економічною злочинністю та іншими відділами та підрозділами органів внутрішніх справ.
Також мав достатній досвід роботи з судовою системою, оскільки постійно здійснювалася облікова та процедурна робота протоколами про адміністративні правопорушення.
Щодо ДТП. Має величезний досвід роботи в інженерному відділі ДАІ. До функційних обов'язків входило нагляд та притягнення до відповідальності власників автомобільних дорог за порушення норм і стандартів які забезпечують безпеку дорожнього руху. Це і встановлення дорожніх знаков з порушенням вимог законодавства, невчасний або неякісний ремонт автодороги, наслідками якого траплялися ДТП, обладнання та організація безпечного дорожнього руху на перехрестях та аварійних ділянках дороги.

ПРИВАТНА ПРАКТИКА
Після роботи у МВС почав приватну юридичну практику у напрямках кримінального, цивільного та адміністративного права. Така практика мала напрямок захисту громадян у відносинах з владними органами, у судах, приватними організаціями та іншими громадянами. Така приватна практика надала можливість отримати безцінний досвід у цивільних справах у сімейних спорах, спораз зі страховими компаніями, у справах по розподілу майна та усіх форм власності, спадкових справах та трудових відносинах і цей перелік є неповним.

НА ТЕЛЕБАЧЕННІ
Співпрацює з телевізійними каналами "ІНТЕР", "2+2", "Україна", "ICTV", "24 канал", "ZIK" та інші.
Бере участь у відомих телевізійних программах у правовому та кримінальному напрямках як "Стосується кожного", "Говорить Україна", "Глядач як свідок".
У рамках вказаних телевізійних проектів проводив постійні кримінальні розслідування які потім транслювалися у національному масштабі.

З приводу питань щодо Вашого захисту звертайтеся за номерами телефонів
(044) 227-17-90   (098) 033-34-35   (093) 033-34-35
Телеканал "Україна" прогарама "Глядач як свідок"
(проводив розслідування вбивства у Рівненських області на підгрунті війн бруштинової мафії)
Телеканал "Україна" прогарама "Говорить Україна"
про смерть у ДТП репера Ларсона (приймав участь урозслідуванні цього ДТП та коментував події)
Липявка Ігор Олександрович
а д в о к а т
(044) 227-17-90 / advocate.lypiavka@gmail.com
Липявка Ігор Олександрович
а д в о к а т
отримати відповідь поштою
Додаткова контактна інформація:
ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
(098) 033-34-35
(093) 033-34-35

Напрямки діяльності.

Липявка Ігор Олександрович здійснює захист в кримінальних провадженнях, цивільних та адміністративних справах. Особлива увага приділяється кримінальним злочинам надвисокої складності. Такі злочини потребують не тільки високої кваліфікації дій адвоката, а й спеціальних знань та навичок в інших галузях окрім кримінального законодавства. Також до захисту в кримінальних справах важливо залучати висококваліфікованих експертів та спеціалістів, що беззаперечно впливає на кінцевий результат.

Експертний досвід на відомих кримінальних телевізійних проектах досзволяє зібрати пристойну команду з самих відомих в країні спеціалістів для захисту в кримінальних провадженнях надвисокої складності та особливої тяжкості виконання.

(044) 227-17-90
e-mail:
advocate.lypiavka@gmail.com
Загальний стаж у юридичному напрямку становить понад 15 років. Досвід роботи в органах внутрішніх справ України з 1999 до 2007 роки.
Експерт - криміналіст на відомих Українських телеканалах "ТРК Україна", "Інтер", "ICTV", "ZIK"
Приймає участь у рейтингових ТОК - Шоу "Говорить Україна", "Глядач як свідок", "Стосується кожного" у якості експерта.
З 2007 по сьогодення займається приватною практикою.